plastové okná

Plastové okná SLOVAKTUAL

sú vyrábané na Slovensku už viac ako 30 rokov.

Za ten čas si získali tisíce spokojných zákazníkov na Slovensku a v zahraničí a stali sa najpredávanejšími plastovým oknami na Slovensku.
plastove okna

Plastové okná SLOVAKTUAL

sú vhodné pre:
                           - novostavby
                           - staršiu zástavbu alebo renováciu domov
                           - nízkoenergetické domy
                           - pasívne domy
dvere

Hliníkové dvere SLOVAKTUAL

Vchodové dvere sú obyčajne podstatne viac namáhané ako okna. Hlavne z tohoto dôvodu je pre ne hliník ideálny materiál.

Hliník je pevný a ľahký a preto oveľa vhodnejší na neustále zaťažované vchodové dvere ako plast.
plastové okná

Kúpou kvalitných okien to nekončí!

Dôležitá je aj kvalitná montáž, ktorú u nás vykonávajú len naši montážnici, ktorí absolvovali odborné školenie montáže plastových a hliníkových okien a dverí a vlastnia osvedčenie a certifikát .
certifikovaná montáž certifikovaná montáž

O firme

Predajňa SLOVAKTUAL Nováky Vitajte na stránke spoločnosti K-PLAST s.r.o.
Spoločnosť K-PLAST s.r.o. je obchodným zastúpením firmy SLOVAKTUAL, ktorá patrí medzi najväčších výrobcov plastových okien a dverí v Európe. Plastové okná sú vyrábané z nemeckých profilov, ktoré boli špeciálne vyvinuté pre rakúsky a švajčiarsky trh, kde sú tiež predávané. Vďaka švajčiarskemu zmyslu pre presnosť a dokonalosť patria tieto okná k najdokonalejším na trhu.
Naša firma zabezpečuje dodávku a montáž plastových okien, dverí, doplnkov a maximálnu úroveň služieb pri zachovaní najvyššjej kvality a optimálneho pomeru medzi cenou a úžitkovou hodnotou vďaka dlhoročným skúsenostiam vedenia firmy v oblasti plastových okien siahajúcich do roku 1999.
Stratégiou firmy je orientácia na zákazníkove požiadavky, rýchlosť dodávok, precízne prevedenie, dobrá dostupnosť a dôraz na detail stavajú plastové okná SLOVAKTUAL na prvé miesta na stavebnom trhu.
Samozrejmosťou je aj kvalita dodaných výrobkov o čom svedčia certifikáty na všetky druhy vyrábaných okien a dverí, ktoré už ocenilo veľké množstvo spokojných zákazníkov.

Budeme veľmi radi keď nás navštívite v našej vzorkovej predajni v Novákoch kde Vám odborne poradíme pri výbere plastových, hliníkových okien alebo dverí a zabezpečíme bezplatné zameranie a cenovú ponuku.

Tešíme sa na Vašu návštevu.